تمامی كالاها و خدمات فروشگاه نوران ارتباطات نوین دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

تلفن تماس 78159000-021

OLT MA4000-PX

خرید اینترنتی OLT MA4000-PX



  • مصرف برق کم

  • 2 منبع تغذیه جداگانه

  • تا  ONT 8192 در هر گره

  • دستگاه ماژولار 19 اینچ 9U

  • 16 ماژول GPON (128 پورت GPON)

  • ظرفیت سوئیچینگ 680 گیگابیت در ثانیه

  • 2 سوئیچ (کنترل کننده های Uplink) با حالت آماده به کار 1: 1

دسترسی: موجود

‎۰ ریال
‎۰ ریال
gpon
لطفاً توجه داشته باشید 

کلیه کالاهایی که در نوران ارتباطات نوین عرضه می‌شوند اصلی بوده و هیچگونه کالای کارکرده و غیر اصلی در نوران ارتباطات نوین به فروش نمی‌رسد.

 

پرداخت در محل ویژه تهران

تحویل یک روز ویژه تهران

پیک رایگان ویژه تهران

ارسال فوری به سراسر کشور

شرح

 
خرید اینترنتی و آنلاین محصولOLT MA4000-PX ، شما می‌توانید برای استعلام قیمت محصول OLT MA4000-PX با کارشناسان فنی شرکت نورانو در ارتباط باشید.

مشخصات فنی

Interfaces

PP4X control and switching board PP4X:

USB interface (compliant with USB 2.0 specification)
SATA II interface (SSD compatible)

External connections:
4 x 10GBase-X (SFP +) / 1000Base-X (SFP)
2 x 10/100 / 1000Base-T / 1000Base-X (SFP)
Communication with interface modules:
16 x 10G XAUI (10GBASE-KX4)
Communication of central switch modules:
2 x 10G XAUI (10GBASE-KX4)
Optical Transceivers - 1G SFP, 10G SFP + (Copper Direct Attach connectivity)
Console port - RS-232

GPON PLC8 interface module:

Communication with the central switch module:
2 x 10G XAUI (10GBASE-KX4)
PON:
8 ports 2.5 / 1.25 Gbps GPON (SFP)

Port Modes

PP4X control and switching board PP4X:

Duplex / half duplex 10/100/1000 Mbps for electrical ports
Duplex 1/10 Gbps for optical ports

GPON PLC8 interface module:

Duplex / half duplex 10/100/1000 Mbps for electrical ports
Duplex 1/10 Gbps for optical ports

SFP PON Parameters

Transmission medium - fiber optic cable SMF - 9/125, G.652
Branching ratio - up to 1:64
Supports Received Signal Strenght Indication (RSSI)
DDM support (parameters output to CLI):
Received Signal Strength (Digital RSSI)
Module Temperature
Supply Voltage
Laser Bias Current
Output optical power ( Tx Optical Power Output)

CPU

PP4X control and switching board PP4X:

Processor type - Marvell MV78x00, ARMv5TE architecture
CPU clock speed - 1000 MHz
Number of cores - 2
System Memory - DDR2 SDRAM 512MB 800 MHz
Non-volatile memory - 2 GB NAND Flash

GPON PLC8 interface module:

Processor type - Marvell, ARMv5TE architecture
CPU clock speed - 800 MHz
Number of cores - 1
System Memory - DDR2 SDRAM 256MB 320 MHz
Non-volatile memory - 2 x 32 MB SPI Flash

+Class B

Compliant with ITU-T G.984.2, FSAN Class B +, SFF-8472
Maximum operating range: 20 km
Transmitter: 1490nm DFB Laser
Data rate: 2488 Mbps
Average output power: +1.5 .. + 5 dBm
Spectral Line Width: -20 dB 1.0 nm
Receiver: 1310nm APD / TIA
Data rate: 1244 Mbps
Receiver sensitivity: -28dBm
Receiver optical overload: -8 dBm

++Class C

Compliant with ITU-T G.984.2, FSAN Class C ++, SFF-8472
Maximum range: 40 km
Transmitter: 1490nm DFB Laser
Data rate: 2488 Mbps
Average output power: +7 .. + 10 dBm
Spectral Line Width: -20 dB 1.0 nm
Receiver: 1310nm APD / TIA
Data rate: 1244 Mbps
Receiver sensitivity: -32dBm
Receiver optical overload: -12 dBm
Pulse receiver dynamic range: 20dB

switch

PP4X control and switching board PP4X:

Ethernet Switch - Marvell Packet Processor
Switch performance - 480 Gbps
MAC address table - 32K entries
VLAN support up to 4K in accordance with 802.1Q
Quality of Service (QoS)
8 egress priority queues for each port
Number of ports - 24 ports up to 10 Gbps per port

GPON PLC8 interface module:

Ethernet Switch - Marvell Packet Processor
Switch performance - 128 Gbps
MAC address table - 16K entries
VLAN support up to 4K in accordance with 802.1Q
Quality of service QoS

Physical parameters -
Additional features

Performs the functions of an aggregation switch supporting the following capabilities:
MAC address learning / aging
Limiting the number of MAC addresses
Handling unknown MAC addresses
Limiting broadcast traffic
Limiting multicast traffic
Number of multicast groups up to 1024
Q-in-Q support according to IEEE 802.1ad
STP, RSTP, MSTP
Static routing
Port isolation, port isolation within one VLAN
Static (LAG) and dynamic (LACP) aggregation of network interfaces, including interfaces belonging to different PP4X modules
Mirroring traffic from VLAN, from port
QoS support: 802.1p, DSCP, WRR
IGMP / MLD Fast Leave Support
IGMP / MLD Proxy support
IGMP / MLD Snooping Support
IGMP / MLD Querier support
DHCPv4 Snooping support
IPv4 Source guard support
DHCPv4 / DHCPv6 Relay Agent support (Option 82, IP helper)
LLDP (802.1ab)
PPPoE Intermediate agent support
Disposal by ONT services

Monitoring And Management

Interaction with external monitoring and control tools using Telnet, SSH, SNMP protocols
Access restriction: by password, IP-address, MAC-address, privilege level
RADIUS, TACACS + support
Collection of emergency information of interface modules and the entire device, generation of emergency and information messages for monitoring systems
Temperature control of the device, control of the ventilation system
Manage software updates for all device modules

Centralized management system -
Conforms to standards

IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet
IEEE 802.3u 100BASE-T Fast Ethernet
IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet
IEEE 802.3z Fiber Gigabit Ethernet
ANSI / IEEE 802.3 NWay auto-negotiation
IEEE 802.3x Full Duplex and flow control
IEEE 802.3ad Link aggregation
IEEE 802.1p Protocol for Traffic Prioritization
IEEE 802.1Q Virtual LANs
IEEE 802.1ad Provider Bridges (QinQ)
IEEE 802.1v VLAN Classification by Protocol and Port
IEEE 802.3ac VLAN tagging
IEEE 802.1d MAC bridges
IEEE 802.1w Rapid Reconfiguration of Spanning Tree
IEEE 802.1s Multiple Spanning Trees
IEEE 802.1x Port Based Network Access Control
ITU-T G.988 GPON
ITU-T G.984x GPON

فایل ها

مشخصات فنی

فایل های مرتبط

برچسب‌های محصول

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

شرایط گارانتی

 

تمامی کالاهایی که توسط شرکت نوران ارتباطات نوین عرضه می شوند از نظر کارکرد مطابق با شرایط مندرج تحت گارانتی می باشند.

لازم به ذکر است که در شرایط استفاده صحیح و طبق دستورالعمل سازنده، معمولاً دستگاه‌ها به ویژه قطعات سخت افزاری کمتر دچار نقص و عیب می­ شوند.

شرکت نوران ارتباطات نوین متعهد می باشد که مطابق با ضمانت نامه، در صورت بروز نقص در عملکرد دستگاه در طول مدت گارانتی، منحصراً مطابق با نظر کارشناسان فنی نوران ارتباطات نوین، دستگاه معیوب در صورت امکان رفع عیب و در غیر این‌صورت تغییر یا جایگزین ­شود.

 

 موارد ابطال گارانتی :

تحت شرایط ذیل گارانتی محصول باطل می گردد :

·         سپری شدن مدت زمان گارانتی.

·         صدمات ناشی از نوسانات الکتریکی.

·         وجود هرگونه ضربه فیزیکی، شکستکی و سوختگی قطعات الکترونیکی.

·         برداشتن یا پاره شدن برچسب گارانتی.

·         مخدوش یا حذف شماره سریال دستگاه.

·         محصول توسط اشخاص یا مراکز سرویس غیرمجاز تعمیر، دستکاری یا باز شود.

·         صدمات و نقص‌های ایجاد شده بر اثر حوادث طبیعی و غیر مترقبه (شرایط فورس ماژور).

·         استفاده در شرایط نامناسب محیطی مانند رطوبت و حرارت و یا استفاده در محیط‌های خارج از موقعیت‌ها و یا شرایط بیان شده در دفترچه راهنما.

·         استفاده نادرست و غلط برخلاف شرایط مندرج در راهنمای دستگاه.

 

راهنمای خرید

 

راهنمای خرید از نوران ارتباطات نوین

1- جستجو و انتخاب کالا

برای جستجوی کالای مورد نظر خود در سایت نوران ارتباطات نوین، از دو روش می‏ توانید استفاده کنید:

 - استفاده از ابزار نوار جستجو  (در صورتی که مدل یا برند مورد نظر خود را از قبل انتخاب کرده باشید)

در قسمت بالای صفحه‌های سایت یک ابزار جستجو وجود دارد و شما می ‏توانید با تایپ نام یا بخشی از نام آن کالا در نوار جستجو ، به صورت مستقیم به سراغ محصول مورد نظر خود بروید. همچنین می‏‌توانید با کلیک کردن روی گزینه همه گروه‏‌ها، ابتدا به گروه کالای موردنظر خود دسترسی پیدا کنید و سپس با تایپ نام یا بخشی از آن، کالای موردنظر خود را پیدا کنید.

 استفاده از ابزار دسترسی سریع

با قرار دادن نشانگر موس بر روی هر یک از نام ‏های گروه کالا در جدول دسترسی سریع در منوی اصلی سایت، دسته بندی محصولات و لوازم جانبی آن گروه نمایش داده می‏‏‌شود.

در صورت استفاده از آیکن‌‏های جستجو یا ابزار دسترسی سریع پس از کلیک کردن بر روی دسته بندی‏‏‌های کالا ، شما به صفحه‏ ای منتقل می‏ شوید که می‏‏‌توانید بر اساس سازنده، نوع یا رنگ جستجوی خود را محدود کنید.
در مراحل بعدی، می‌‏‏توانید از ابزار جستجوی پیشرفته سایت استفاده کنید و با انتخاب ویژگی‏‏‌هایی که برای شما اهمیت بیشتری دارند در کنار محدود کردن دامنه قیمت کالا، کالای مطلوب خود را راحت‌‏‏تر انتخاب کنید. 
همچنین، بخش‏‌هایی در سایت شامل "جدیدترین‏ ها در نوران ارتباطات نوین"، "پیشنهاد نوران ارتباطات نوین" و "پرفروش‏ ترین‏‌ها" در نظر گرفته شده‏‏‌اند که بررسی محصولات در این بخش‏‏‌ها می‏‌تواند شما را در انتخاب کالای مورد نظرتان کمک نماید.
 

  2- اضافه کردن کالا به سبد خرید

پس از انتخاب کالا یا کالاهایی که تصمیم نهایی برای خرید آنها دارید ، با کلیک کردن بر روی گزینه اضافه به سبد خرید، وارد صفحه سبد خرید می‌‏شوید.

در این صفحه یکی از روش‏‏‌های ارسال را متناسب با شرایط مطلوب تحویل سفارش، انتخاب می‏‏‌کنید.

 سپس، با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود، وارد سایت می‏‌شوید. اگر قبلاً حساب کاربری در نوران ارتباطات نوین نداشته‏ اید می‌‏‏توانید به راحتی در چند ثانیه و با وارد کردن ایمیل و مشخصات خود، ابتدا عضو سایت شده و سپس سبد خرید خود را ثبت کنید.

 شما می‌‏توانید در ثبت سفارش خود از آدرس‏‏های قبلی ثبت شده در پروفایل خود و یا آدرسی جدید، برای تعیین محل دریافت سفارش خود استفاده کنید. آدرس‏‌های استفاده شده در سفارش‌‏‏های شما برای استفاده در سفارش بعدی ذخیره می‌‏‏شوند.

در مرحله آخر با انتخاب نحوه پرداخت، سفارش شما ثبت می‏‏شود و به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف بررسی و پردازش قرار می‏‏‌گیرد.

 

قدرت گرفته توسط : تیم پشتیبانی نورانو